Piszę dla Ciebie

Mimo że każdego dnia komercyjnie pomagam przedsiębiorcom oraz osobom indywidualnym, nie wyobrażam sobie nie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem również charytatywnie:

  1. Jestem aktywnym użytkownikiem forum.infor.pl oraz specprawnik.pl, gdzie odpowiadam nieodpłatnie użytkownikom tych stron;
  2. Publikuję regularnie na moim fanpage na Facebooku (link pod słowo fanpage: https://www.facebook.com/adwokatuldynowicz/), dzieląc się swoimi przemyśleniami i informując o zmianach w przepisach;
  3. Prowadzę blog http://wypowiedzenieumowy.pro, na którym znaleźć można szereg porad z tytułu rozwiązywania i wypowiadania umów.

Na początku 2019 r. zaczynam również swoją współpracę przy programie mentoringowym dla start-upów, gdzie będę jednym z doradców.

Z wielu stron płyną do mnie sygnały, że to, co robię, ma sens, więc jest to dla mnie najlepszą nagrodą i motywacją do kontynuowania działań.

Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj mnie na Facebooku (link pod słowo Facebooku: https://www.facebook.com/adwokatuldynowicz/ oraz na Linkedin (link pod słowo Linkedin: https://www.linkedin.com/company/adwokatuldynowicz/).